رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اشاره به اعتراضات دانشجویان طی چند روزه گذشته تصریح کرد: برای حل مشکل دانشجویان زمانی را تعیین و با دانشجویان گفت‌وگو خواهیم کرد.

داوریار در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه  در دانشگاه علاوه بر وام کمک هزینه دریافت شهریه، وام‌های صندوق رفاه و کمک‌های مجمع خیرین دانشگاه نیز به دانشجویان ارایه می‌شود، عنوان کرد: دانشجویان دغدغه نداشته باشند. این تنها یک تقویم دانشگاهی  است که دقتی در نگارش بخش‌نامه نشده بود. 

وی ادامه داد: به جرات می‌توانم بگویم حتی یک دانشجو هم به خاطر عدم پرداخت شهریه از حذف و اضافه و انتخاب واحد به مشکل نخورده است.
 

داوریار با اشاره به اینکه تصویب برخی از قوانین ممکن است نگرانی‌های در دانشجویان ایجاد کند، اظهار  کرد: ما به هر طریق مشکل را حل می‌کنیم اما این یک بخش‌نامه سازمانی است. ما در موعد انتخاب واحد و حذف و اضافه با دانشجویان کنار خواهیم آمد.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی تصریح کرد: این دانشجویان فرزندان ما هستند و ما مشکلات آنان را درک می‌کنیم. این بخش‌نامه برای دانشجویانی است که تمکن مالی لازم را دارند.

وی در مورد علت عدم حضورش در تجمع دانشجویان خاطرنشان کرد: من از روز شنبه که این اتفاق در دانشگاه افتاد تا به امروز در ماموریت بودم اما مساله را به صورت تلفنی پیگیری کردیم و امروز هم به دانشجویان پاسخ دادیم.

داوریار تاکید کرد: نبود همکاران ما برای دانشجویان کمی نگران کننده بود و من شخصا موظف هستم که سخن دانشجویان را بشنوم. ما به زودی قرار یک ملاقات عمومی را در ستاد استان برای دانشجویان اعلام خواهیم کرد تا به بیان مشکلاتشان بپردازند.

امروز برای مرتبه سوم دانشجویان در اعتراض به تغییر فرایند شهریه‌ها مقابل دانشگاه تجمع کردند.