92-60

در مراسمی با حضور معاون امور عمرانی استانداری، مدیران برترشرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی معرفی شدند و از آنان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی، معاون امور عمرانی استانداری در این مراسم با ابراز رضایت از روند آبرسانی به روستاهای استان، از تلاش های جهادگونه مدیرعامل و کارکنان آبفار خراسان رضوی قدردانی کرد.

در این مراسم، معاون امور عمرانی استانداری با اهدای لوح تقدیر، از خدمات و تلاش های مدیرعامل آبفار خراسان رضوی قدردانی کرد.

در ادامه از مدیران برتر شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی با اهدای لوح تقدیر توسط معاون امور عمرانی استانداری و مدیرعامل آبفار استان قدردانی شد.گفتنی است در این مراسم آقایان، احمد تقی زاده، محمد صادقی ، مدیران امور آبفار شهرستان های مشهد، بردسکن به عنوان مدیران برترشهرستان ها معرفی شدند.آقای محسن زرگران؛ معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت، به عنوان معاونت برتر، آقایان حسین جعفرزاده، محمد ماجدی، رؤسای ادارات حراست و امورمحرمانه، نظارت برطرح های آب و فاضلاب، به عنوان رؤسای ادارات برتر معرفی شدند.

در بخشی از تقدیرنامه مدیران برتر آبفار خراسان رضوی آمده است:

«جناب آقای.....معاون محترم/ رئیس محترم اداره/ مدیر محترم امور آبفار شهرستان...

جمهوری اسلامی ایران دستاورد نهضت ارزشمند مقدسی است که با خردمندی معمار و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و خون پاک هزاران شهید آرمیده در خاک میهن گام به عرصه وجود نهاد، تکامل یافت و امروز مقتدرانه پرچمدار عزت و سربلندی اسلام عزیز در سراسر گیتی و پیشتاز درهمه ابعاد و افتخار آفرین است. از آنجا که آن معاونت/ اداره/امور محترم در سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" با تلاش های انجام شده و اقدامات صورت پذیرفته و همچنین تعامل و هماهنگی مناسب با مسئولین محترم شهرستان و ستاد استان مفتخر به کسب رتبه برتر گردیده است، بدینوسیله؛ از اهتمام و تدبیر جنابعالی و تلاش های تمامی همکاران محترم آن معاونت/اداره/امور تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند متعال آرزوی توفیق بیش از پیش را در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی"نامگذاری شده است برای جنابعالی مسئلت دارم.امیدوارم، کماکان با تلاش مضاعف و جهادی در خدمت رسانی مناسب و مؤثر به جامعه عزیز روستائیان در ظل توجهات حضرت ولی عصر(ارواحناله الفداء) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق شعارهای شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور موفق و مؤید باشید. انشاءا...»